
Робот 27162 ходить звук підсвічування Синій (3151-1)
349 ₴
- В наявності
- Код: 3151-1
+380 (68) 275-76-69
- +380 (95) 130-78-99
- +380 (63) 609-80-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вони вже серед нас!
Роботи прибульці.
Це одна з улюблених іграшок хлопчиків.
Він одразу ж приверне увагу та сподобається діткам,адже робот:
-
ходить вперед
-
руки можна підіймати та опускати
-
світиться шолом,додаючи адреналіну від свого вигляду
-
має тематичний музичний супровід стрілянини
-
можна рухати антени на шоломі.
Розмір іграшки 21,5х12,9х6,8см
Працює від батарейок 2 шт АА (до комплекту не входять).
Пакування коробка 22х13х7см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Робот |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 68 мм |
| Довжина | 123 мм |
| Висота | 215 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | робот |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип харчування | АА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴

