Топ продажу

Дитячий синтезатор ХТ 215 А1 42 см 37 клавіш від мережі USB шнур і від батарейок з мікрофоном піаніно (5308)
799 ₴
- В наявності
- Код: 5308
+380 (68) 275-76-69
- +380 (95) 130-78-99
- +380 (63) 609-80-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий синтезатор - це ключ до чарівної країни музики та мистецтва!
З таким синтезатором діти відчують себе справжніми музикантами та діджеями, адже в ньому величезна кількість ритмів,тональностей,мелодій,звуків та інших цікавих фінкцій.
Дітки будуть втілювати свої музичні фантазії в життя за допомогою цього музичного інструменту.
Стильний лаконічний дизайн, різнокольорові функціональні кнопки та незвичайні звуки перетворять кожну мелодію на справжній витвір мистецтва.
Дитячий синтезатор допоможе тренувати гру, спробувати свої сили у створенні музики та просто проводити весело час.
Особливості:
-
працює від батарейок 4 шт АА і від мережі (USB шнур в комплекті; батарейки в комплект не входять)
-
37 активних клавіш
-
мікрофон в комплекті
-
режим піаніно
-
режим запису і відтворення власної мелодії
-
велика кількість мелодій
-
регулювання гучності
-
різні тональності
-
ритми музичних інструментів тощо.
Розмір піаніно 41,5х15 см
Пакування коробка 48х13х4см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 415 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴


