-5%

Пазл карта України Dodo 300267 100 дет (31145)
299 ₴
284,05 ₴
- В наявності
- Код: 31145
+380 (68) 275-76-69
- +380 (95) 130-78-99
- +380 (63) 609-80-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пазл карта України Dodo 300267.
Складаючи пазли,дітки в ігровій формі познайомляться з географією України,дізнаються багато нового та цікавого.
Кількість деталей 100 шт.
Рекомендований від з п'яти років.
Розмір пазла 64х45 см
Пакування коробка 28х18х7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість складових елементів | 100 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Географія |
| Стан | Новий |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 64 см |
| Висота | 45 см |
| Стати | |
| Стати | унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284,05 ₴


