-5%

Кубики-пазли свійські тварини Технок 1837 (9973)
145 ₴
137,75 ₴
- В наявності
- Код: 9973
+380 (68) 275-76-69
- +380 (95) 130-78-99
- +380 (63) 609-80-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кубики-пазли свійські тварини Технок 1837.
В наборі 4 кубики, з яких малюки складуть шість різних тварин:
-
котика
-
собачку
-
конячку
-
корівку
-
кізочку
-
свинку.
Розмір кубика 40х40 мм
Розмір упаковки 80х80х43мм
Кубики виготовлені з якісного цупкого пластику.
Виробництво Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 4 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Тварини |
| Вік | Від 3-х років |
| пол | унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Довжина | 4 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137,75 ₴


